HomeFinančna správa SR

Call Centrum funguje tiež počas víkendu

Tlačová správa Call Centrum funguje tiež počas víkendu BRATISLAVA – 21. 02. 2014: Finančná správa predlžuje úradné hodiny Call Centra, ktoré

Tlačová správa Daň z motorových vozidiel ide na účty VÚC
Tlačová správa Úspešné zavedenie kontrolného výkazu DPH
Odklad daňového priznania aj tento rok

image001Tlačová správa

Call Centrum funguje tiež počas víkendu

BRATISLAVA – 21. 02. 2014: Finančná správa predlžuje úradné hodiny Call Centra, ktoré bude k dispozícii aj počas tohto víkendu. Operátori budú na linkách v čas medzi 8,00 – 16,00 hod. V posledný deň podávania kontrolných výkazov DPH, teda 25. 2. 2014, budú operátori na linkách až do polnoci.

Na čísle 048/431 72 22 dostane verejnosť odpovede na daňové aj colné otázky. Naši operátori sú tiež pripravení odpovedať na otázky v rámci technickej podpory.

Finančná správa predĺžila fungovanie call centra v súvislosti s blížiacim sa termínom na podanie kontrolného výkazu DPH. Firmy, ktoré sú platiteľmi DPH ho majú povinnosť podať do 25. 2. 2014.

Videonávod, či príručku na vypĺňanie kontrolného výkazu nájde verejnosť na stránke finančnej správy:
https://www.financnasprava.sk/sk/elektronicke-sluzby/elektronicka-komunikacia/elektronicka-komunikacia-dane/prirucky-a-navody.

Tlačivo kontrolného výkazu je pre podnikateľov k dispozícii v aplikácii eDane, v osobnej internetovej zóne každého a tiež voľne prístupné medzi daňovými a colnými formulármi:
https://www.financnasprava.sk/sk/elektronicke-sluzby/verejne-sluzby/katalog-danovych-a-colnychimage004